Den dětí s klaunem Bublinkou

by Super User
in novinky
Zobrazení: 46

Už od rána se u nás připravoval pro děti piknik v trávě se samými dobrotami, ale nejvíce si děti pochutnaly na ovocném špízu. Součástí pikniku bylo také soutěžení.

Soutěžilo se v několika disciplínách, jako například házení míčků do kyblíku nebo v „kuželkované“. Největší radost však dětem udělal klaun Bublinka, který si sebou přivezl své království - skákací hrad. Bublinka s dětmi tančil, zpíval a skotačil, utahat se mu je však nepovedlo. Děti si den krásně užily a dostaly i malou odměnu. Naší odměnou byl upřímný dětský smích, který dokáže zahřát u srdce. Už se těšíme na další akci!

Leave your comments

Comments

  • Guest (Bonnie Ross)

    I doubt that simple discussion can change anything in our country, but if you really have an idea to share, this is your chance to shake our government up. It's quite a good initiative, but to my mind, it will only work when all results of discussion are formed into real suggestions for statesmen.

    0 Short URL:
  • Guest (Katherine Cook)

    I hope this project will change something in our social and political state because many of our state's residents are really fed up with the current situation including the world economic crisis, poverty, overpopulation etc.

    0 Short URL: